Београду на дар

На платоу испред Општине Звездара данас је одржана Дечја пијаца под слоганом „Београду на дар” у организацији ЈКП „Градске пијаце”, Општине Звездара и уз подршку Секретаријата за привреду.

На дечјој пијаци деца из 25 школа и вртића размењивала  су рукотворине, ликовне радове, играчке, часописе и књиге, а многобројни посетиоци уживали су у њиховим позоришним и луткарским представама, музичким и рецитаторским наступима.

Чланови драмске секције, кој у води учитељица Гордана Лукић, наше школе извели су еколошку представу. Четвртаци и ђаци из продуженог боравка, са учитељицом Иреном Илић, приказали су и продавали тањириће и кутије украшене декупаж техником, направљеним на креативним радионицама у нашој школи.

Ђаци су се дружили и показали своју креативност, што је остало запажено.