Успех на СПОРТИШУ

У оквиру система школских спортских такмичења „Спортиш”, током школске 2011/12. године, у три нивоа такмичења школски, општински и градски ниво, учествовао је укупно 138.601 ученик из 167 основних и 83 средње школе са територије Београда.

Ученици основних школа од петог до осмог разреда и средњошколци надметали су се у девет спортова: рукомет, одбојка, кошарка, мали фудбал, атлетика, стони тенис, пливање, стрељаштво и спортска гимнастика, а основци од првог до трећег разреда учествовали су на општинском и градском нивоу на Малој олимпијади.

За постигнуте резултате у реализацији СПОРТИША-а, у школској 2011/12. години, наша школа је проглашена за најбоље пласирану на Општини Врачар, а за најуспешнију наставницу проглашена је Весна Зивлак Митровић-

Захванице су примиле директорка Маја Марковић и наставница физичке културе Весна Зивлак Митровић.

Честитамо!