Пливање за часни крст, јануар 2019. године

Поводом празника Крстовдан 18.01.2019. године са благословом Његове Светости Патријарха српског господина Иринеја, одбор за верску наставу Архиепископије београдско-карловачке организовао је пливање за Часни крст на базену ''Ташмајдан''. Као представници наше школе пливали су ученици који похађају верску наставу предвођени вероучитељком Јаном Ђукић-Вуковић. Учествовали су ученици Марија Јанковић из IV3 и Василије Томић из IV1 разреда, који су освојили ТРЕЋЕ МЕСТО, као и Лука Вранеш и Лана Поповић из VIII6. Догађај је био медијски пропраћен на РТС телевизији као и телевизији Храм. Пливању су присуствовали и председник Одбора за верску наставу отац Драгомир Сандо, Градски секретар за спорт Драгана Белојевић као и председник спортског савеза Београда Драган Томашевић.