Читам, па шта?

НајлошијеНајбоље

Поштовани учесници, библиотекари, учитељи, професори и родитељи

кaко бисмо на време обавили све што нас у наредној школској години очекује, достављамо вам wоrd формате, спискове литературе и пропозиције за овогодишње такмичење на тему подстицања читања Читам, па шта. Молмо вас да о свему обавестите библиотекаре основних школа са којима сарађујете, како би и сами учитељи, професори, родитељи и, коначно, ђаци, добили информације на време, те стигли да прочитају, напишу или насликају и пошаљу радове на време.

Радове је неопходно доставити у wоrd форматима који су у прилогу.

Потребно је да сваки рад буде посебан документ који у свом имену има одељењење, име ученика и назив школе нпр. 6:1 Петар Петровић ОШ Вук Караџић. Молимо да у документима буду попуњена сва поља, како би имали неопходне информације о сваком раду.

У жељи и нади да ће нам и овогодишње дружење протећи у сагласју са лепом писаном речи, као што је то било и раније,

Срдачан поздрав,

За Читам, па шта?