Одржане су пролећне Миодраговићеве вашарске чаролије

У петак 26.05.2017. год. у дворишту наше школе  одржан је други вашар са новом концепцијом и садржајем. Ученици су са својим наставницима продавали различите предмете које су правили у претходним данима. Продавали су се разне креаивне рукотворине: ручно израђени нотеси, рајфови, пингвини од вунице, украсни сапунчићи, магнети, рамови, накит, сликовнице, ликовни радови,...У понуди су били и производи домаће радиности: колачи, мафини, лицидерска срца...

Посетиоци су могли да се опробају у  бацању обруча на чуњеве, да се сликају у кулиси Скадарлије, да добију своје ликовне портрете, да исплету шарене плетенице, а потом да се освеже соковима и кафом у импровизованој кафетерији.

Целу вашарску атмосферу употпуњавао је прави школски рок бенд ученика седмог разреда.

Послужило нас је и време, с обзиром да смо страховали од могућих пљускова.

Амбијент и цео догађај оставили су утисак правог вашара уз пуно жамора, приче и смеха.

Хвала свим родитељима, бакама, декама и осталим посетицима који су нас подржали, помогли и посетили наше вашарске чаролије. Позивамо Вас на ново вашарско дружење, које ће бити организовано на јесен нове школске године.

Ученици и наставници ОШ ,,Јован Миодраговић“