Хуманитарна акција поводом „Међународног дана штенаца“

Поводом „Међународног дана штенаца“ 23. марта 2017. године у нашој школи је организовано музичко вече којом смо започели хуманитарну акцију за помоћ напуштеним и злостављеним псима. Учествовали су ученици који похађају изборни предмет и секцију хор и оркестар у организацији наставница музичке културе Снежане Дутине и Иване Хранисављевић.

Акцију је подржао Вршњачки тим за борбу против насиља у оквиру превентивних активности за спречавање насиља и промовисање правих вредности. Чланови Вршњачког тима су организовали прикупљање фотографија кућних љубимаца ученика наше школе и направили изложбу.

Захваљујемо се свима који су учествовали у овој акцији и позивамо све ученике, наставнике, родитеље и све остале људе добре воље да донесу храну или средства за напуштене животиње. Корпа за одлагање хране и изложба фотографија се налазе у холу на улазу наше школе.