Прослава школске славе, 27. јануар 2017. године

У сали наше школе данас је на свечан начин обележена школска слава Свети Сава. После сечења славског колача, ученици драмске секције и хора извели су пригодну приредбу.  Најталентованији ученици добили су књиге за освојена места на ликовном и литерарном конкурсу.

Данашњи дан чува успомену на Растка Немањића који се определио за духовни живот и рад на утемељивању школства, вере, породичних и културних вредности. Сваког дана се трудимо да те вредности очувамо кроз посвећеност нашим ученицима, кроз њихово образовање и одрастање.

Некада је то тежак посао, некада наилазимо на препреке, али смо задовољни када на крају ток пута код наших ученика  видимо и осетимо усвојене вредности светосавља, јер дело Св Саве је духовна књига која преноси мир, љубав и човекољубље