Новогодишњи пакетићи за наше другаре

Вршњачки тим за борбу против насиља је у сарадњи са Ученичким парламентом и координацију педагога и психолога организовао хуманитарну акцију „Новогодишњи пакетићи за наше другаре“. Ученици наше школе су донели играчке, слаткише и школски прибор од којих смо направили шеснаест пакетића за наше другаре из школе којима ће то бити једини пакетић ове Нове године. Акција је била веома успешна и прикупљено је пуно поклона! Најхуманији су били ученици од првог до петог разреда, а посебно су се потрудили ученици 2/2 одељења, као и 3/2 и 4/5 одељења.

Ова акција, као и многе друге, има за циљ промоцију правих вредности и представља један од начина за борбу против насиља као превентивна активност.

Захваљујемо се свим ученицима који су узели учешће у овој акцији, њиховим родитељима и одељењским старешинама и учинили да нашим другарима новогодишњи и божићни празници буду још лепши!

Вршњачки тим за борбу против насиља и Ученички парламент