Одржане су Миодраговићеве вашарске чаролије

У петак 18.11.2016. год. у школи је одржан први вашар са новом концепцијом и садржајем. Ученици су са својим наставницима продавали различите предмете које су правили у претходним данима. Продавале су се: кецеље, магнети, цегери, рамови, јастучићи, накит, кућице за птице, играчке, сликовнице, ликовни радови, тегле са декупажом...У понуди су били и производи домаће радиности: зимнице, јабуке из воћњака, мафини, лицидерска срца...

Посетиоци су могли да се опробају у разним вештинама: бацању лоптица, трци у џаковима и вучењу конопца, а потом да се освеже соковима и кафом у импровизованој кафетерији. Многи су се сликали у кулиси Скадарлије, као Штрумфета или Сунђер Боб. Осликавали су се и портрети ученика и родитеља.

Целу вашарску атмосферу употпуњавао је школски бенд, који је у пратњи наставница музичке културе певао староградске песме и ученице које су изводиле нумере класичне музике.

Амбијент и цео догађај оставили су утисак правог вашара уз пуно жамора, приче и смеха.

Хвала свим родитељима, бакама, декама и осталим посетицима који су нас подржали, помогли и посетили наше вашарске чаролије. Позивамо Вас на ново вашарско дружење, које ће бити организовано на пролеће у школском дворишту.

Ученици и наставници ОШ ,,Јован Миодраговић“