Презентација пројекта ''Оцени школу''

У среду, 23. новебра, у нашој школи званично је представљен пројекат, веб-портал, ''Оцени школу''.

Сајт функционише као виртуелна образовна заједница у којој ученици могу да размењују савете и знања о појединим предметима, професионалном усмерењу и квалитетном провођењу слободног времена.

Било је предвиђено да ученици седмог и осмог разреда узму учешће у овој презентацији. Придружили су им се и млађи другови и другарице, из шестог разреда. Сви су приступили порталу и оценили своју школу.

Позивамо све наше ученике, бивше и садашње, као и њихове родитеље, да посете портал и оцене нашу школу.

Надамо се да ће пројекат наићи на позитиван одзив оних којима је намењен и да ће временом израсти у школску онлајн комуну, неопходну нашој земљи.