Хуманитарна акција у организацији Вршњачког тима за борбу против насиља и Ученичког парламента

Чланови Вршњачког тима за борбу против насиља и Ученичког парламента су, уз координацију педагога и психолога, организовали две хуманитарне акције поводом новогодишњих и божићних празника – прикупили смо слаткише, школски прибор и играчке и тако направили 16 новогодишњих пакетића за ученике наше школе. Такође, прикупљали смо слагалице, књиге и различите друштвене игре за децу која су на болничком лечењу, а ученици старијих разреда су им, уз помоћ наставника ликовне културе, Славише Панића, правили новогодишње честитке.

Овим акцијама смо желели да промовишемо праве вредности, као што су хуманост, доброта, емпатија, волонтеризам... Притом смо се сјајно забавили, а надамо се да смо и нашим другарима улепшали празнике.