Основи безбедности деце

Тематско планирање-Кроз земље Европе

У оквиру Тематског планирања, као саставног дела Развојног плана школе, за школску 2016/2017. годину, предвиђена је тема Кроз земље Европе.

Трећи разред

Тематско планирање Одељењског већа трећег разреда на тему „Кроз земље Европе”: III1-Шпанија;  III2 -Италија;  III3 -Немачка;  III-Грчка;  III5 -Француска

Реализовало је кроз наставне предмете: српски језик, природа и друштво, математика, ликовна култура, музичка култура, физичко васпитање.

МАЈ

На часовима српског језика у оквиру тематског планирања ученици 8/1 и 8/2 су представили живот и рад најпознатијег светског драматурга  Виљема Шекспира,посебно се бавећи његовом чувеном трагедијом ,,Ромео и Јулија" и италијанским градом Вероном коме су трагични љубавници донели светску славу.Ученици су били врло заинтересовани ,а радови многобројни и оригинални.

проф.српског језика:Taња Лабан

Опширније: Тематско планирање-Кроз земље Европе

Шетња кроз школу

Позивамо Вас на шетњу кроз школу. Добродошли!