Границе за позив на градско такмичење из математике и награде, март 2019. године

Одлуком Градског актива наставника математике и Подружнице ДМС-Београд на окружно такмичење ученика основних школа из математике су се пласирали ученици који су на општинском такмичењу освојили:

4.разред - 65 поена и више,
5.разред - 50 поена и више,
6.разред - 45 поена и више,
7.разред - 45 поена и више и
8.разред - 45 поена и више.

Окружно такмичење ће се одржати 23.марта 2019. године у две школе у Батајници: ОШ"Бранко Радичевић" и ОШ"Светислав Голубовић Митраљета".

3. разред

од 60 до 70

од 60 до 67

Коначни резултати општинског такмичења из математике, март 2019. године

Одговори на приговоре се могу преузети на пријавници ОШ“Јован Миодраговић“ од четвртка 7.03.2019., од 8 часова.

О границама за пролаз на окружно такмичење бићете обавештени у петак, 8.03.2019. након састанка и одлуке градског актива наставника математике.

Коначне резултате општинског такмичења из математике, моежте преузети на линку.

Општинско такмичење из математике, 2. март 2019. године

Прелиминарни резултати општинског такмичења из математике ће бити објављени на улазним вратима и сајту ОШ „Јован Миодраговић“ у суботу, 2.03.2019. у касним поподневним часовима.

Евентуални приговори (жалбе) на резултате општинског такмичења из математике се достављају искључиво у писаној форми, најкасније до уторка, 5.03.2019. у 17 часова, у ОШ“Јован Миодраговић“.

Образац за приговоре се може преузети са сајта ОШ „Јован Миодраговић“ : www.osjovanmiodragovic.edu.rs

Одлука  општинске  комисије  за  жалбе  је  коначна!

Одговори на приговоре ће бити објављени до четвртка, 7.03.2019. у 8 часова.

Задатке и резултате, можете преузети на линку.

Образац за приговоре, можете преузети на линку

Прелиминарни резултати:

3. разред

4. разред

5. разред

6. разред

7. разред

8. разред

Миодраговићеве веселе суботе у школској 2018/2019. години

Програм Миодраговићевих веселих субота за школску 2018/2019. годину, можете преузњти на линку.

Школа и медији

У оквиру активности Школа и медији, као саставног дела Развојног плана школе, за школску 2017/2018. годину, предвиђена је тема Позната архитектонска здања и грађевине.

На овој страници биће објављивани радови.

Четвртаци

Трећаци

Ученици трећег разреда су провели осам прелепих дана на рекреативној настави у Сокобањи.Боравак у природи, спортске активности, обилазак значајних споменика ,упознавање места и  дружење , остаће свима у лепом сећању.

У организацији учитељица, рекреативна настава је искоришћена за реализацију тематског дана. Сјајан спој лепог и корисног!

Ученици су  били у прилици да виде стара и нова здања и различите облике архитектуре.Низом задатака,цртежа и текстова тематски дан је обраћен  кроз све предмете на   занимљив и креативан начин.

Опширније: Школа и медији

eTwinning је платформa намењена наставницима и ученицима европских школа, за потребе комуникације, сарадње, развијања пројеката, размене и, укратко, ради осећаја припадности најузбудљивијој европској заједници намењеној учењу и подучавању.

eTwinning подстиче сарадњу међу школама у Европи употребом информационо-комуникационих технологија (ИКТ), тако што се школама обезбеђују подршка, алати и услуге.

eTwinning умрежава школе и представља систем сарадње европских школа. Ученици и наставници из европских школа, кроз сигурно окружење веб портала еTwinningа, размењују своје идеје и активности, склапају пријатељства и упознају се са својим европским вршњацима.

Први eTwining пројекат у нашој школи.

Детаљније прочитајte на линку.

Још чланака...

1. Шетња кроз школу