Пријем првака

Наша школа је ове године постала богатија за још једну генерацију најмлађих ученика-наших првака. Обзиром да школска година почиње у специфичним епидемиолошким условима,пријем наших првака се одвијао у школском дворишту уз поштовање свих препоручених мера здравствене заштите и ношењем маски.

Учитељице су своје нове ђаке дочекале на обележеним пунктовима,који су били украшени балонима и поклон пакетићима,даром општине Врачар.
Директорка школе Вера Шаиновић је обишла сваки пункт и пожелела добродошлицу нашим најмлађим ђацима,који су били узбуђени и нестрпљиви да упознају своје учитељице.
Свим првацима желимо успешан и срећан почетак најнеобичније школске године до сада!