ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ ШКОЛСКЕ 2020/21 ГОДИНЕ

Друго полугодиште школске 2020/21 године почиње у понедељак, 18. јануара 2020. године, а настава ће се одвијати по моделу који је примењиван од 01. септембра 2020. године.

Млађи разреди: у понедељак, 18. јануара 2021. године, група А почиње са наставом у 08:00 часова, а група Б у 10:45 часова. Следеће недеље групе мењају термин за похађање наставе, односно група Б почиње са наставом у 08:00 часова, а група А у 10:45 часова.

Старији разреди: у понедељак, 18. јануара 2021. године, група Б (пети и седми разред) почиње са наставом у 13:00 часова, а група Б (шести и осми разред) у 16:30 часова;

у уторак, 19. јануара 2021. године, група А (пети и седми разред) почиње са наставом у 13:00 часова, а група А (шести и осми разред) у 16:30 часова.

Следеће недеље разреди мењају термин за похађање наставе, односно пети и седми разред почиње са наставом у 16: 30 часова, а шести и осми разред у 13:00 часова.

Групе ученика, у данима када  немају наставу у школи,  прате часове наставе који се емитују путем РТС-а и материјала у google учионицама.

О начинима комуникације родитеља и наставника, родитељи ће бити накнадно обавештени путем распореда отворених врата.

Драги ученици и поштовани родитељи желимо вам срећан почетак другог полугодишта, добро здравље, пуно успешности у учењу и раду и међусобну добру сарадњу!

У Београду                                                                                       Управа школе

14.01.2021. године