Читам, па шта

Поштовани учесници, библиотекари, учитељи, професори, ученици и родитељи,

и у школској 2019/2020. години настављамо да се радујемо књигама и дружимо кроз акцију „Читам, па шта“, која има за циљ да подстакне читање код деце основношкошколског узраста.

Молимо вас да преузмете wоrd формате, спискове литературе и пропозиције за овогодишње 2020, такмичење на тему подстицања читања „ЧИТАМ, ПА ШТА“.

– пропозиције такмичења, као и литертура коју је неопходно прочитати зарад учешћа у такмичењу.

– готови формати за писани или цртани рад у који је потребно да деца само уметну своје написано или нацртано „дело“.

Напомена:

Радове је неопходно доставити у wоrd форматима који су у прилогу.

Потребно је да сваки рад буде посебан документ који у свом имену има одељењење, име ученика и назив школе нпр. 6:1 Петар Петровић ОШ Вук Караџић. Молимо да у документима буду попуњена сва поља, како би имали неопходне информације о сваком раду.

Рок за слање радова првог круга такмичења је 17. март 2020. године. Очекујемо да до тада сви радови пристигну на нашу меил адресу citampastavsitampasta.rs како би све било прегледано и оцењено на време и како бисмо објавили списак оних учесника који читају даље и пишу или сликају још један преказ.

У жељи и нади да ће нам и овогодишње дружење протећи у сагласју са лепом писаном речи, као што је то било и раније.

Више на www.citampasta.rs

Срдачан поздрав,